דפים

יום רביעי, 18 בנובמבר 2009

מיכל עוברת דירה...


אחרי שנה שבה היא חיה בהרצליה, נסעה לארה"ב, חזרה לגור בת"א, אחכ קצת אצל ההורים - היום שוב מיכל חוזרת לגור בתל אביב.. ולכבוד המעבר (מקווה שסופי לתקופה הקרובה), הכנתי לה מתנה קטנה וברכה... אחרי שסיימתי פתאום שמתי לב, שבלי להתכוון זה גם מתאים לאתגר החודשי של scrapaholic magazine... הרי יש בזה את המילה sweet !!!

אני מראש מתנצלת על הצילום - לא הייתי בבית בכלל כאשר היה אור יום, ונורא רציתי לה את המתנה כבר היום... אז צילמתי בבית בערב עם הכי הרבה אור שיכולתי.

אז הנה מה שהכנתי לה :

קוביה ראשונה : את הבית תפרתי מלבד, בעקבות קישור להדרכה שפרפרים פרסמה בבלוג הקישורים שלה :

ניסיתי גם להוסיף את העיגולים כפי שמופיעים בהדרכה, אבל זה פשוט יצא לי לא יפה... אני חייבת לציין שהכנת הבית לקחה לי זמן רב... אבל הייתי מאוד מרוצה מהתוצאה !!

זו הקוביה האמצעית :  (עם טילדה של מגנוליה שלוויתי מחברה...). לא ברור כל כך מהתמונה אבל כתוב שם SWEET :)וזו הקוביה האחרונה :

האותיות הירוקות עשויות מלבד, אותם גזרתי והדבקתי על קארדסטוק שאותו הדבקתי על חתיכת שעם. אישית זה החלק שאני הכי מבסוטה ממנו...
לכל הכרטיס צירפתי ברכה, שעוצבה באותה אווירה : 
 

ומבט מבפנים :


מיכל - את כל מה שהיה לי להגיד כתבתי בברכה (המילה inspiration היא המשמעות של כל העניין), ומקווה שהמשך המעבר וההתאקלמות מחדש בתל אביב יהיה מוצלח (כי היום היה קצת פחות אבל נגמר טוב (בלי מקרר עדיין אבל בכל זאת - נגמר היום ואת ישנה בדירה..)
ותודה לכולם שקראת והצצתן - אשמח לעקבות :)

לילה טוב,
הגר

9 תגובות:

רחלי גזית אמר/ה...

מתנה מקסימה ומשקעת והכרטיס התואם כל כך מוסיף. כל הכבוד.

Karin אמר/ה...

מתנה נפלאה!!! התמונות נהדרות, כל כך מיוחדות, כל אחת שונה והשילוב פשוט נפלא! גם הכרטיס נפלא. גם לי יש הפרחים האלו ואני לא כל כך מצליחה להשתמש בהם, את עשית את זה מושלם.

הגר אמר/ה...

תודה רבה על התגובות החמות ... קניתי את הפרחים האילו בכפר השעשועים ולא חשבתי שאצליח לעשות איתם משהו - אבל בסופו של דבר אני מאוד אוהבת אותם :)

אנונימי אמר/ה...

מתנה מקסימה!!!
מאד אהבתי את השימוש בלבד
תפירה יפה ומדוייקת.

tamika14

מיכל אמר/ה...

בתור מי שקיבלה את המתנה... :-)

אני יכולה להגיד שהיא אכן מדהימה ומושקעת- אפילו יותר במציאות מאשר בתמונות!!!
אני רוצה לנצל את הבמה פה ולהודות לחברתי הטובה הגר על ההשקעה המטורפת והמתנה המדהימה!!!
בקרוב מאד היא תתלה בפתח דירתי החדשה כדי שכולם יוכלו לראות!!!

Big Mook Craft אמר/ה...

הגר - כל הכבוד, גם על ההשקעה והחברות, גם על היצירה היפה וגם על המשך הפרסום בבלוג. ליצור זה לא תמיד פשוט ולמלא את המחוייבות לקוראי בלוג זה גם לא תמיד פשוט. חיזקי ואימצי. זהר

הגר אמר/ה...

תודה לכולן... :)
עושה חשק ליצור עוד :)

זהר - אני מבלה כבר יותר זמן מול המחשב מאשר בליצור :)

ANAT S אמר/ה...

יצא מהמם
אין לי מושג איך את מצליחה לגזור לבד כל כך יפה . לי תמיד יוצא עקום אבל בזותך אלך לנסות שוב היום כי עלה לי רעיון אתמול ונגנז בגלל הקושי בגזירת הלבד.

אהבתי מאד את המתלה וגם את הכרטיס
כייף למיכל

הגר אמר/ה...

בהצלחה ענת - תעדכני איך יצא :) (ותודה :) )